plus

Kontakt

COLORLAK, a.s.
Tovární 1076
686 03 Staré Město
Tel.: 800 145 555
info@colorlak.cz
www.colorlak.cz

company logo company logo company logo

Vyberte si ty nejlepší barvy pro váš dům

Chystáte se malovat, ale nejste si jistí, jaké barvy máte použít? Tak právě pro vás společnost COLORLAK, a.s., přední český výrobce nátěrových hmot, přichystala možnost vyzkoušet si na ukázkových domech, jak bude váš dům vypadat po nanesení konkrétních barevných odstínů. Vizualizace je tak pro mnohé tím nejlepším řešením, které můžete zvolit. Špatně zvoleného barevného odstínu byste pak totiž mohli litovat i několik let.

Další informace

K tomu slouží profesionální nástroj pro vizualizaci ColorStudio 3 Online, který je vytvořený pro internetovou prezentaci vyfotografovaných, projektovaných či modelovaných rodinných a bytových domů a interiérů. Díky této počítačové vizualizaci si můžete vybrat tu nejvhodnější fasádní barvu i ty nejlepší odstíny barev pro váš interiér.
Vizualizaci exteriérů si můžete vyzkoušet na několika typech rodinných a bytových domů. Virtuálně přitom obarvíte nejen fasády, ale také si můžete vybrat nejvhodnější barvu dveří, střechy, podbití a okapů. U interiérů lze vizualizovat kromě stěn také nábytek a doplňky. Vybírat přitom můžete z široké nabídky různých barevných odstínů či textur, které má ve svém portfoliu společnost COLORLAK, a.s.. Počítačový program ColorStudio 3 Online tedy slouží nejen k tomu, aby nabídl možnost jednoduchého výběru barev online, ale také aby informoval o produktech této společnosti.

pos